Playforward breidt uit: welkom Nick!

30 juni 2016

Playforward breidt uit. Nick versterkt sinds mei ons team als cameraman en editor. Met Nick kunnen we meer werk aan en halen we nieuwe creativiteit en vaardigheden in het bedrijf.

 

 

Waarom breiden we uit?
Playforward groeit! We maken steeds meer mooie video's en animaties voor onze opdrachtgevers. En dit lukt niet meer alleen het huidige team. Daarom hebben we een nieuwe werkplek ingericht en ons team uitgebreid met Nick!

Nu kunnen we nog meer werk aan en ook nóg beter werk maken. Met Nick halen we nieuwe creativiteit en vaardigheden in het bedrijf.

Wie is Nick?
Nick Smit is een cameraman en editor. Hij heeft een 3-jarige filmopleiding gevolgd in Brussel. Na zijn studie is hij als freelancer gestart. We hebben hem in die periode ook regelmatig als freelancer ingehuurd. Nick is een veelzijdig videoprofessional en doet bij ons camerawerk en montage.

Benieuwd hoe wij onderscheidende films maken?

Introductiepakket ontvangen

Playforward breidt uit: welkom Nick!

Ken je het geheim
van succesvolle video's? 

 

Aanpak voor succesvolle video's.


Vertel me meer. »

Video marketing
»